Monday 16 Apr 2018
Kalite ve eğitim için Fransız Harunel ile mutabakat zaptı imzalanması      Ağustos ve Eylül ayı boyunca ücretsiz kurslar Duyuru      Bafco şirket ve SOC himayesinde Irak'taki petrol rezervlerinin altyapı sisteminin geliştirilmesi için bir konferans.      Biz başarıyla danışmanlık, çevre, kalibrasyon ve eğitim için Mısır'da ilk firma ile mutabakat zaptı tuttu      Bafco ISO9001, ISO14001 ve OHSAS18001 göre danışmanlık, eğitim ve denetim ile son sağlamak Al Abaraj firması ile meşgul olmuştur.      Bafco vb Kapalı Alan Girişi, Gaz testi, İskele Muayene, İlkyardım,      ROO Rumaila Çalışma Örgütü için Mekanik Staffs eğitim atölye Bitirme      Bafco Kalite Yönetim Sistemi Belgeleri ve Eğitimler / ISO Danışmanlık sağlamak için PIC Irak'ta tek ajan oldu      Bafco Co, ISO sertifikaları var: ISO 9001: 2008 ISO 14001: 2004 ISO 18001: 2007      Radyasyon ve zararlı çevresel sorunların tedavisinde kaynaklanan eğitim hizmetleri ve test mühendislik ekipman, malzeme, bileşenlerin ve hizmetlerin açılması.      Eğitim Teknolojileri Bafco Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde / Uluslararası Akademik Güvenlik Uzmanları / IASP kampüs emniyet eğitimi ve iş sağlığı bir iş bir yetki var      Eğitim ve Danışmanlık Uluslararası Merkezi işbirliği protokolü      Bawabat Alfayhaa şirketi ISNetworld Derneği üyelik belgesi kazanır      Eğitimi için Kepesco Key-Kits Merkezi ile işbirliği Protokolü      Eğitimi için Human Focus Merkezi ile işbirliği Protokolü     

şirket prpfili

Bawabat Al Fayhaa Engineering Co Hoşgeldiniz.
Bawabat Al Fayhaa Engineering Coİnşaat ve Petrol ve Gaz Sanayi için komple bir çözüm sağlayan, Irak Cumhuriyeti 2004 yılında kurulan gelişmekte olan müteahhitlik şirketlerinden biridir.
Karmaşık ve zorlu projelerin yürütülmesi ve sunma yeteneğine sahip büyük bir ve çeşitlendirilmiş inşaat organizasyon olarak ortaya yeni bir vizyon ile Bawabat Al Fayhaa. Detaylar.

Başkanın Mesajı

Biz bölgemizdeiş hükümlerine destek sağlar, ancak bir bütün olarak toplumun güncel ihtiyaçlarına ihtiyaç ve gereksinimlerine dikkat sadece , ticari, endüstriyel ve hizmet sağlayıcı iş kurmak için gerek yıl önce fark etti. Biz entegre gerçekleştirmek için çözümler ve düşük fiyat ve yüksek kalite ile , zamanında sağlayan tüm iş sağlamakzor bir görev yönetmek için devlet ve toplulukları için bir birincil hedef olarak aldı budur. Detaylar.

Vizyon ve Hedefleri

Irak Cumhuriyeti önde genel müteahhitlik ve ticaret şirketi olarak konumunu güçlendirmek. En yüksek kalite standartlarını karşılayan ve daha güvenli, daha temiz ve daha yeşil bir çevre korurken müşteri memnuniyetini sağlamak, zamanında, maliyet içinde proje ve ürünler sunmak. Detaylar.

Projeler

Ziyaretçiler

Çevrimiçi Ziyaretçiler: 2
Toplam Ziyaretçi: 2407

Haberler

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Powered by UniPortalX.Com Design By MyFastMedia Created with UniSoftCo.